Спальні

Щоб там не казали, але все одно головне у спальні ліжко, а у ліжку ... ні!!! Не палка дівчина, ні!!! І не мачо з рельєфною мускулатурою. Головне у ліжку МАТРАЦ.

Тож як правильно обрати матрац?

При виборі матраца, насамперед необхідно звернути увагу на його основні функції: розміри матраца, наповнювачі і жорсткість.

1.Який повинен бути матрац?

Такий матрац, який підтримує правильну (здорову) форму тіла, при якій наш хребет приймає фізіологічно правильне положення.

Такиий матрац повинен бути: еластичним і пружним, щоб підтримувати тіло, дозволяючи м'язам розслабитися і вентильованим, щоб добре пропускати повітря і вологу, а не накопичувати її.

2. Основна функція матраца.

Підтримка - здатність матраца витримувати вагу тіла і утримувати спину прямою під час сну. Тим самим ви позбавляєте себе від болю в спині. Функцію підтримки в матраці здійснює основа матраца - пружинний або латексний блок.

3. Пружинні і безпружинні моделі матраців.

Пружинний матрац може складатися з блоку пружин "Боннель", в якому пружини звиті між собою спіраллю. Або з блоком з незалежних пружин, кожна з яких поміщена в окремий мішечок і працює незалежно від інших пружин. Таким чином, незалежні пружини забезпечують «індивідуальний підхід» до різних ділянок людського тіла. Такий матрац дозволяє хребту залишатися в природному положенні під час відпочинку. Пружинні матраци мають додаткові шари, які відповідають за такі властивості виробу, як: м'якість, жорсткість, пружність і т.д. Деякі моделі мають кілька зон пружності та виключно комфортні у використанні. Матрац з незалежними пружинами - ідеальний для двох людей одночасно сплячих на матраці,так як відсутній ефект «хвилі», при якому рухи однієї людини через коливання на поверхні матраца, відчуває друга. Таким чином, відпочиваюча на матраці з незалежними пружинами пара, не буде турбувати один одного.

4. Наповнювачі в матраці.

До класичних наповнювачів можна віднести: термовойлок, пінополіуретан, синтепон, шерсть. До сучасних ж відносяться: натуральний латекс, латексформ, кокосова койра, шар «Memory» (матеріал з ефектом пам'яті).

Комфортні матраци середньої і вищої категорії повинні мати систему мікроклімату - 3D Aerosystem, яка забезпечує хорошу циркуляцію повітря усередині конструкції матраца. Особливістю і унікальною частиною конструкції є тривимірна термолента, інтегрована в борт матраца по всьому периметру.

5. Яка жорсткість матраца вам підходить.

М'які матраци - або матраци з еластичними і гнучкими наповнювачами. М'які матраци підходять тим, хто звик спати на боці, а також можуть бути рекомендовані людям з проблемами поперекового відділу хребта. Незважаючи на високу еластичність, м'які матраци забезпечують необхідну підтримку і мають високі ортопедичні властивості.

Матраци середньої жорсткості - мають відмінні підтримуючі властивості, за рахунок комбінування еластичних і жорстких наповнювачів, наприклад латекс і кокосова койра. Такий матрац відмінно підійде тим, хто звик спати на спині.

У жорстких матрацах домінують наповнювачі з кокосової койри. Такі матраци забезпечують хорошу підтримку в тазової і шийної області хребта.

6. Розмір матраца.

Розмір матраца може незначно відрізнятися від розміру, який вказаний на етикетці, за рахунок використання у виробі еластичних матеріалів. Дана розбіжність не є браком і відповідає допустимим нормам.

Приймаючи остаточне рішення, покладайтеся тільки на свої особисті відчуття. Ви повинні вибрати матрац, на якому ваш відпочинок буде найбільш комфортни.

Повернутись до виробів